Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Az ártatlanság kora
- TV4, 07:35
Tuti tábor
- Filmbox Extra HD, 07:50
A jó, a rossz és a csúf
- Film Café, 08:30
Zsoldoskatona
- AMC, 08:35
Gyerekkori álmok
- Izaura TV, 08:40

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Liam Neeson (74)
William Forsythe (71)
Michael Cera (38)
Bill Hader (48)
Karl Urban (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
2026-os választás
Rock zene
Három betű - egy mondat
Feszült helyzet - Vélemények
Tom Jones - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
8-as kijárat aaaaa
Michael Pena aaaaa

 

Fórum - Törőcsik Mari - Vélemények (2. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6
132. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2015-11-24 06:30.47) aaaaa
Tegnap köszöntötték 80. születésnapján a Nemzetiben, Duna közvetítette. Érdekes volt, amikor a színpadra alig fért fel az a sok rendező, akikkel együtt dolgozott.


131. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2015-11-15 07:58.47) aaaaa
Alindával készült interjújában megint Maár Gyulaként emlegette férjét, Maár Gyulát idézve Ő meg Mari volt. Méltósággal viseli pár szál haját, csacska kezét. Legutóbb a fantasztikus égi és földi stáblistával gyalogoltatott a mennyországba. Alinda idézte, hogy nevéről mindenki a Körhintát vágja,én meg a gyaloglást is. Ahogy táncol, szerepel egy közeli kép, mely hasonlít a Körhintára, csak itt nem csárdás, hanem rocki. Remélem, a 80. születésnapjára készült Nemzeti (már nem, ahol a 6- os megáll, pedig a mennyországban az szerepel)emlékműsor majd "szerepel" a tvben is.



130. Find (2015-11-04 22:50.20)  
Mostanában elég sok interjút ad, a véres tollúak meg szenzációt akarnak kicsikarni. Undorító.


129. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2015-09-15 16:37.43) aaaaa
Drága kisfiam c. tv játékhoz mostanában írtam a MŰVÉSZNŐHÖZ dicsérő sorokat. Pár perces jelenete itt a depresszív hiteles katarzís etalonja.


128. Bambolato (2015-09-13 22:09.04) aaaaa
Nem szertem,minden szerepeben sajat magat alakitja.Ha megneztek egy riportot vele,ugyanolyan mint barmelyik szerepeben.Ugyanaz a karakter..Sott,meg ra is jatszik,hogy o az idos diva,az elerhetetlen muvesz. A szerepeiben is mindig o a csendes hos,aki mindent kibir szotlanul,o az okos,aki csak felsobbrenduen mosolyog masokon.


127. Norbii92 (2014-11-23 18:01.21) aaaaa
Isten éltesse még sokáig Törőcsik Marit!!! :)


126. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-11-21 18:48.28) aaaaa - (válasz Csabaga 125. hozzászólására)
Azért írtam, hogy most már nem mondhatná, amit akkoriban nyilatkozott. Nagyon érdekes Gorkij darabban Ő is, és az egész, csak pár percet láttam belőle.


125. Csabaga (2014-11-21 16:48.11) aaaaa - (válasz GyermeklakĂłbizottsĂĄg 124. hozzászólására)
Az még 650 ezer forint.

Így a kettő együtt már túl van a millión.Sok neves volt művész(pl. Paudits Béla) viszont beteg és nyomorog.


124. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-11-21 14:18.28) aaaaa - (válasz Csabaga 123. hozzászólására)
És a Nemzet Művészeként, amit most kaptak? Azért írtam, hogy nem lehet ilyen problémája, habár az Éjjeli menedékhely-ben "lakik" - Keserű-en.


123. Csabaga (2014-11-20 17:00.02) aaaaa - (válasz GyermeklakĂłbizottsĂĄg 121. hozzászólására)
A Nemzet Színészeként kap olyan félmilliót havonta.


122. Kimikem (2014-11-20 14:39.02)   - (válasz Vbacs 116. hozzászólására)
Nem olyan új ez.


121. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-11-20 14:32.33) aaaaa
Több, mint 20évvel ezelőtt rádióriporter osztálytársnőmnek megjegyezte, milyen kevés a nyugdíja.Gondolom, ma már nincs ilyen problema.


120. Csabaga (2014-11-19 17:20.48) aaaaa
Ezzel a névvel is lehet jól játszani,ahogy találóan jó régen megjegyezték egy kabarétréfában.:)


119. Find (2014-11-18 21:04.46)   - (válasz GyermeklakĂłbizottsĂĄg 117. hozzászólására)
Már szeptemberben megítélték őket. Nem tudom miért vártak ennyit a kiosztással és beharangozással


118. Vbacs (2014-11-18 09:10.43) aaaaa - (válasz GyermeklakĂłbizottsĂĄg 117. hozzászólására)
Híradóban láttam. Kíváncsi vagyok ezúttal milyen politikai célzattal történt mindez :)


117. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-11-18 09:03.31) aaaaa - (válasz Vbacs 116. hozzászólására)
Igen, tegnap osztogatták, nem fosztogatták.(interneten rajta vannak)


116. Vbacs (2014-11-18 08:59.08) aaaaa - (válasz GyermeklakĂłbizottsĂĄg 115. hozzászólására)
Ez valami új titulus mi?

Mint anno a kiváló és az érdemes művész. Jól hangzik, de sokat nem nyom a latba :)


115. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-11-18 06:43.13) aaaaa
A Nemzet Művésze.


114. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-10-10 07:40.32) aaaaa
Kéktiszta szerelem-ben (nem láttam színt), de egyszerű, gép mellett dolgozó munkásnő "szerepében" , külső- belső tiszta egyszerű nagyszerűségével ismét bizonyságát bizonyította "nagyságának." Mostanában több színésszel metró falán valamilyen valamit hirdet, hogy Ő is ezt nézi. Nehéz ezt értelmezve értékelni.


113. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-07-08 16:44.09) aaaaa
Déryné, hol van- ban megtaláltam Dérynét. Rendező férje által lett Róza. Érdekes, hogy Ő "csak" Mari (nem ismerem anyakönyvét), férjét mindig teljes nevén említi. Keresd a nőt, keresd a férfit, Dérynében szummázodott komplementer halmazuk.


112. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-02-02 16:56.44) aaaaa
Férje által rendezett Töredék c. filmből pár perces jelenet, ahogy elegáns ruhában, kalapban végigmegy egy folyosón- közben visszaemlékezik a forgatás szünetében, hogy Prés c. filmben is így ment ezen a folyosón, és itt találkozott először férjével. Töredék befejező képsora, ahogy a művésznő gavallér sarkú fekete cipőjében, kissé csámpásan egy hosszú fasoron végigmenve , cigizve eltávozik a filmből is. Gyönyörű fekete- fehér operatőri munka.


111. GyermeklakĂłbizottsĂĄg (2014-01-08 07:05.25) aaaaa
M3 -as csatorna jóvoltából tegnap Sikátor c. filmben csodálkoztam el fantasztikumán. Mészáros Mártát "húzta" Rónai Egon, aki elmondta, új filmre készül, főszereplő =Töröcsik Mari lenne, ha kapna Vajnáéktól pénzt.


110. Angelika58 (2013-11-25 11:59.19) aaaaa - (válasz Find 109. hozzászólására)
De jó, hogy téged is látni itt. :))

Ezt találtam az előbb. Törőcsik Mari nem tudott énekelni, de még azt is csudásan csinálja...eljátssza, hogy tud. (Ahogy Darvas is csinálta.)

http://www.youtube.com/watch?v=WTodcL-G9-Y&list=PL2942C2E980..


109. Find (2013-11-24 17:39.08)  
Ma este a Szerelem című filmmel ünnepelhetjük méltóbban, mint azon a táblán.


108. Angelika58 (2013-11-23 21:19.20) aaaaa
Én is találkoztam vele egy fogadáson, de alig tudtam megszólalni. Mondtam, hogy úgy érzem magam, mint egy rajongó tinédzser...de aztán nagyon jól elbeszélgettünk.És kaptam két puszit meg egy nagyon kedves levélkét a menüre írva.Varázslatos a személyisége és olyan fiatal a lelke, mint a Körhinta idején.


107. Lector (2013-11-23 20:26.30)   - (válasz Bordal 106. hozzászólására)
Valami járdaféle lehet mert kis híján elestünk mindketten...:)
Ettől persze még igaz ...a sétáló utca.


106. Bordal (2013-11-23 20:02.57)   - (válasz Lector 105. hozzászólására)
Hibák folyt: A Kígyó utcában nem sodorhattad le a járdáról, ugyanis nincs járda. A Kígyó utca sétálóutca volt akkor is és az ma is. :):)
De a történet kedves! :) És irigyellek a simogatásért. Én sokszor találkoztam az életben a művésznővel, de egyszer sem simogatott meg. :)


105. Lector (2013-11-23 19:33.13)  
Hibák:Felmenői
elit belváros



104. Lector (2013-11-23 19:32.05)  
Kb 15 éve még éltek pesti származásom felmenőim.
Gyakran róttam az wlit belvárost...:)
A Kigyó utcában véletlenül lesodortam a járdáról... és fél órán át beszélgettünk a "Körhintáról".
Nagyon büszke voltam met mindenki minket nézett.
Emléxem megsimogatta az arcomat a búcsúnál...:)


103. Angelika58 (2013-11-23 19:23.04) aaaaa
Először azt hittem, valakire rájött a rosszízű viccelhetnék. De sajnos,a hír igaz. Ahogy az is, hogy az ajándék nem azt jellemzi, aki kapja, hanem azt, aki adja.

[link]

Nemigen szoktam köszöntőket írni, de most mégis megteszem. Mert Törőcsik Mari színház- és filmtörténetünk legnagyobbjai között van már nagyon régóta.


1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó fórumok

VéleményekGyermeklakĂłbizo.., 2026-05-07 15:18162 hsz
AggódásGyermeklakĂłbizo.., 2015-03-14 06:4715 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
 
 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk