Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2026-06-11
A leleplezés napja
Blue Heron - Egy nyár emléke
Mumbo Jumbo hatalmas kalandja
Szürke zóna

2026-06-04
Az univerzum védelmezői
Életem legjobb száma
Horrorra akadva 6.
Miket nem beszélek
Szerelmem, Marokkó

2026-05-28
A varázslatos titokfa
Egy dán építész Párizsban
Hátsó szobák
Hopemachine
Megszállottság
Négy anya négy fia
Vadászidény 2.

További mozibemutatók

Hamarosan a TV-ben
Tuti tábor
- Filmbox Extra HD, 07:50
A jó, a rossz és a csúf
- Film Café, 08:30
Zsoldoskatona
- AMC, 08:35
Gyerekkori álmok
- Izaura TV, 08:40
Rosamunde Pilcher: A nagy örökség
- Mozi Klub, 08:50

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Liam Neeson (74)
William Forsythe (71)
Michael Cera (38)
Bill Hader (48)
Karl Urban (54)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?
2026-os választás
Rock zene
Három betű - egy mondat
Feszült helyzet - Vélemények

További fórumok

Utoljára értékeltétek
A védelmező 3. aaaaa
Michael Pena aaaaa

 

Fórum - Michelle Rodriguez - Vélemények (2. oldal)

Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5
98. Tomistar01 (2010-10-19 02:49.46) aaaaa
hát igen.


97. Filmman (2010-10-15 20:07.02) aaaaa - (válasz Mtta 96. hozzászólására)
Nem kötözködök, de két nővel még sokkal jobb... ;D



96. Mtta (2010-10-10 13:28.06) aaaaa - (válasz KicsiRéka 95. hozzászólására)
Voltak róla pletykák régebben, igen, de azóta kiderült, hogy mindkettőt szereti:)


95. KicsiRéka (2010-10-10 12:35.04) aaaaa - (válasz Mtta 93. hozzászólására)
ja, én azt olvastam leszbi. akkor sorry


94. Thefloorfilla (2010-10-10 11:30.32) aaaaa - (válasz Mtta 93. hozzászólására)
Hát igen. Ilyen arccal nem is tudnék másra gondolni.


93. Mtta (2010-10-10 11:28.36) aaaaa - (válasz KicsiRéka 92. hozzászólására)
Nem igaz, mert biszex:) Ő mindkét oldalon játszik.


92. KicsiRéka (2010-10-10 10:49.22) aaaaa - (válasz Filmman 90. hozzászólására)
nem lehetne a csajod mert a másik oldalon játszik.


91. Thefloorfilla (2010-10-10 10:40.01) aaaaa - (válasz Sxa 89. hozzászólására)
Hogy fejezheted így ki magad ország világ előtt egy ismert színésznő fórumán?
Ki kell javítanom téged, mert más nem teszi meg:
ez marha undorító nő, a látványa pedig X-aktákba illő fölönkívüli elbarmolt kinézete. A hányászacskót pedig a machete alatt nem véres jelenetekhez készítettem ki, hanem arra a műsoridőre amikor őt mutatják. HÁNYTAM!


90. Filmman (2010-10-09 18:25.50) aaaaa
Michelle Rodriguez Foerever (L)!! Elviselném szívesen ha az én nőm lenne... Legjobb a Machete-ben Luz ként mikor kiszáll a mentőből! Nem tudom, hogy miért, de imádom! Kedvenc színésznő! Azt amúgy kajakra mondom, hogy sunáznám ha a barátnőcim lenne! De sajna nem az :'(


89. Sxa (2010-06-09 20:21.07)  
én sajnos utálom!!!!!!nem tudom miért de egyszerűen KI NEM ÁLLHATOM!!!!!hát sztem eléggé 1 gnóm fejű!,és elég beképzelt majom!én utálom!!és hát.....nem valami széplátvány!!!xd


88. Jimydog (2010-06-01 16:04.05) aaaaa
Nagyon bírom a csajt!
Csak kár, hogy ahány szerepet kap majdnem mindig kipurcan! :D


87. Letty17 (2010-04-16 20:32.40) aaaaa
Szerintem nagyon jó színésznő:) Ő az egyik kedvencem :)


86. Buffy85 (2010-04-08 17:42.06) aaaaa
Akkor íme egy ellenvélemény:a hideg futkos a hátamom,ha csak meglátom valahol.Ellenszenves a külseje és az életvitele egyaránt.Mikor még játszott a Lostba,férjemmel alig vártuk,h.végre kinyírják már.(szerencsére ez be is következett)
Látom sokan az Avatarban nyújtott teljesítménye alapján kedvelik.Azt a filmet még nem láttam,de nem hiszem,h.változna a véleményem erről a nőről...


85. Biusss16 (2010-01-30 20:47.27) aaaaa
nagyon birom ahogy a Halálos iram 1-4-be, az Avatarba,a Lostba és a SWAT-ba jáccik sztem jó színésznő:)


84. Crush (2010-01-21 13:55.02) aaaaa
Plusz 1 csillag a kedvességéért!


83. Crush (2010-01-21 13:54.06) aaaaa
[link]

Eladó eredeti Michelle aláírás itt!


82. Cerberos (2010-01-15 01:32.49) aaaaa
Csatlakozom Kovicu véleményéhez.


81. Kovicu (2009-12-25 18:29.08)  
a lostban utáltam, a halálos iram hozott neki 1-2 jópontot nálam, az avatarban meg szinte megkedveltem
jó volt, vagy csak a film hozta fel???? meglátjuk a jövőben mit mutat majd


80. -Tomek- (2009-10-18 21:48.00) aaaaa
Sunáznám párszor, az biztos...bár egy kicsit "fura" feje van...:)


79. StormshadoW (2009-07-12 03:21.18) aaaaa - (válasz Crush 75. hozzászólására)
De jó neked!


78. Sdfghklopiuop (2009-07-12 03:10.16)  
Sok boldog születésnapot Michelle Rodriguez-nek,
ennek a szexi színésznőnek.


77. 7metalista7 (2009-05-21 20:59.05) aaaaa - (válasz Totalcar [X] 72. hozzászólására)
Nem vagy egyedül :D


76. Nagyzsolt93 (2009-04-08 18:12.52) aaaaa
Ja, sztem jó színésznő. A halálos imarban cuccosok nem igazás tetszenek, de a Lost alakítása tetszett inkább.


75. Crush (2009-04-06 18:53.55) aaaaa
Rendes csaj, kaptam tole alairast a 4 resz premieren.


74. Totalcar [X] (2009-04-05 13:20.22) aaaaa
mert csak jól néz ki de nem annyira jó színésznő :D


73. Nagyzsolt93 (2009-04-05 12:45.38) aaaaa
Igen?
Akkor miért nem 5?


72. Totalcar [X] (2009-04-05 12:26.24) aaaaa
SZERELMEM :)


71. StormshadoW (2009-03-17 03:11.51) aaaaa - (válasz StormshadoW 66. hozzászólására)
Karakterszínész ő,ebben biztos vagyok, a Lostban is olyan kis morcika mint amilyen szokott lenni :) Egész jó karaktert alakít abban a vilmben is. Bár ilyen bountyhunter fejű csajszitól hova is várjon az ember kisangyal szerepet. :))



70. StormshadoW (2009-03-17 03:08.51) aaaaa - (válasz Supiman 67. hozzászólására)
Áhh,dehogy volt, nem is érdekel az igazán.


69. •cicaaa• (2008-11-28 19:13.52) aaaaa
www.ciiicush.gportal.hu :D wan rajta mich.is :D:D


1 2 3 4 5

Kapcsolódó fórumok

VéleményekTomka90, 2023-07-12 17:29128 hsz
Kérdések téma megnyitása0 hsz
 
Michelle Rodriguez adatlap
Született: 1978. július 12. (48 évvel ezelőtt)
Utolsó filmjei:
- Halálos iramban 10. (2023)
- Dungeons and Dragons: Betyárbecsület (2023)
- Válság (2021)
- Halálos iramban 9. (2021)
- Amy holnap meghal (2020)

További információk

Filmes fórumok
- A Kaptár (2002) - Vélemények
- Dungeons and Dragons: Betyárbecsület - Vélemények
- Sorsdöntő nyár - Vélemények
- A Föld inváziója - Csata: Los Angeles - Vélemények
- A falka (2006) - Vélemények
- Unity - Vélemények
- Avatar - Avatar 3
- Alita: A harc angyala - Vélemények
- Alita: A harc angyala - Idézetek
- Halálos iramban 9. - Vélemények


 

Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2018, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez. További információk