
![]() | ![]() |

![]() |
Főoldal | TV műsor | Filmek | Színészek | Rendezők | Fórumok | Képek | Díjak | ![]() |

Regisztrálj és nyerj DVD-t, vagy mozijegyet! |
| Keress | |
Részletes keresés |
| Hamarosan a TV-ben |
| Tuti tábor - Filmbox Extra HD, 07:50 |
| A jó, a rossz és a csúf - Film Café, 08:30 |
| Zsoldoskatona - AMC, 08:35 |
| Gyerekkori álmok - Izaura TV, 08:40 |
| Rosamunde Pilcher: A nagy örökség - Mozi Klub, 08:50 |
Teljes tévéműsor |
| Szülinaposok |
| Liam Neeson (74) |
| William Forsythe (71) |
| Michael Cera (38) |
| Bill Hader (48) |
| Karl Urban (54) |
További szülinaposok |
| Legfrissebb fórumok |
| Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el? |
| 2026-os választás |
| Rock zene |
| Három betű - egy mondat |
| Feszült helyzet - Vélemények |
További fórumok |
| Utoljára értékeltétek |
A védelmező 3. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Michael Pena ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
98. Tomistar01 (2010-10-19 02:49.46) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| hát igen. |
97. Filmman (2010-10-15 20:07.02) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Mtta 96. hozzászólására) |
| Nem kötözködök, de két nővel még sokkal jobb... ;D |
96. Mtta (2010-10-10 13:28.06) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz KicsiRéka 95. hozzászólására) |
| Voltak róla pletykák régebben, igen, de azóta kiderült, hogy mindkettőt szereti:) |
95. KicsiRéka (2010-10-10 12:35.04) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Mtta 93. hozzászólására) |
| ja, én azt olvastam leszbi. akkor sorry |
94. Thefloorfilla (2010-10-10 11:30.32) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Mtta 93. hozzászólására) |
| Hát igen. Ilyen arccal nem is tudnék másra gondolni. |
93. Mtta (2010-10-10 11:28.36) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz KicsiRéka 92. hozzászólására) |
| Nem igaz, mert biszex:) Ő mindkét oldalon játszik. |
92. KicsiRéka (2010-10-10 10:49.22) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Filmman 90. hozzászólására) |
| nem lehetne a csajod mert a másik oldalon játszik. |
91. Thefloorfilla (2010-10-10 10:40.01) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Sxa 89. hozzászólására) |
| Hogy fejezheted így ki magad ország világ előtt egy ismert színésznő fórumán?
Ki kell javítanom téged, mert más nem teszi meg: ez marha undorító nő, a látványa pedig X-aktákba illő fölönkívüli elbarmolt kinézete. A hányászacskót pedig a machete alatt nem véres jelenetekhez készítettem ki, hanem arra a műsoridőre amikor őt mutatják. HÁNYTAM! |
90. Filmman (2010-10-09 18:25.50) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Michelle Rodriguez Foerever (L)!! Elviselném szívesen ha az én nőm lenne... Legjobb a Machete-ben Luz ként mikor kiszáll a mentőből! Nem tudom, hogy miért, de imádom! Kedvenc színésznő! Azt amúgy kajakra mondom, hogy sunáznám ha a barátnőcim lenne! De sajna nem az :'( |
| 89. Sxa (2010-06-09 20:21.07) |
| én sajnos utálom!!!!!!nem tudom miért de egyszerűen KI NEM ÁLLHATOM!!!!!hát sztem eléggé 1 gnóm fejű!,és elég beképzelt majom!én utálom!!és hát.....nem valami széplátvány!!!xd |
88. Jimydog (2010-06-01 16:04.05) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Nagyon bírom a csajt!
Csak kár, hogy ahány szerepet kap majdnem mindig kipurcan! :D |
87. Letty17 (2010-04-16 20:32.40) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Szerintem nagyon jó színésznő:) Ő az egyik kedvencem :) |
86. Buffy85 (2010-04-08 17:42.06) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Akkor íme egy ellenvélemény:a hideg futkos a hátamom,ha csak meglátom valahol.Ellenszenves a külseje és az életvitele egyaránt.Mikor még játszott a Lostba,férjemmel alig vártuk,h.végre kinyírják már.(szerencsére ez be is következett)
Látom sokan az Avatarban nyújtott teljesítménye alapján kedvelik.Azt a filmet még nem láttam,de nem hiszem,h.változna a véleményem erről a nőről... |
85. Biusss16 (2010-01-30 20:47.27) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| nagyon birom ahogy a Halálos iram 1-4-be, az Avatarba,a Lostba és a SWAT-ba jáccik sztem jó színésznő:) |
84. Crush (2010-01-21 13:55.02) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Plusz 1 csillag a kedvességéért! |
83. Crush (2010-01-21 13:54.06) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| [link] Eladó eredeti Michelle aláírás itt! |
82. Cerberos (2010-01-15 01:32.49) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Csatlakozom Kovicu véleményéhez. |
| 81. Kovicu (2009-12-25 18:29.08) |
| a lostban utáltam, a halálos iram hozott neki 1-2 jópontot nálam, az avatarban meg szinte megkedveltem
jó volt, vagy csak a film hozta fel???? meglátjuk a jövőben mit mutat majd |
80. -Tomek- (2009-10-18 21:48.00) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Sunáznám párszor, az biztos...bár egy kicsit "fura" feje van...:) |
79. StormshadoW (2009-07-12 03:21.18) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Crush 75. hozzászólására) |
| De jó neked! |
| 78. Sdfghklopiuop (2009-07-12 03:10.16) |
| Sok boldog születésnapot Michelle Rodriguez-nek,
ennek a szexi színésznőnek. |
77. 7metalista7 (2009-05-21 20:59.05) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Totalcar [X] 72. hozzászólására) |
| Nem vagy egyedül :D |
76. Nagyzsolt93 (2009-04-08 18:12.52) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Ja, sztem jó színésznő. A halálos imarban cuccosok nem igazás tetszenek, de a Lost alakítása tetszett inkább. |
75. Crush (2009-04-06 18:53.55) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Rendes csaj, kaptam tole alairast a 4 resz premieren. |
74. Totalcar [X] (2009-04-05 13:20.22) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| mert csak jól néz ki de nem annyira jó színésznő :D |
73. Nagyzsolt93 (2009-04-05 12:45.38) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| Igen?
Akkor miért nem 5? |
72. Totalcar [X] (2009-04-05 12:26.24) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| SZERELMEM :) |
71. StormshadoW (2009-03-17 03:11.51) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz StormshadoW 66. hozzászólására) |
| Karakterszínész ő,ebben biztos vagyok, a Lostban is olyan kis morcika mint amilyen szokott lenni :) Egész jó karaktert alakít abban a vilmben is. Bár ilyen bountyhunter fejű csajszitól hova is várjon az ember kisangyal szerepet. :)) |
70. StormshadoW (2009-03-17 03:08.51) ![]() ![]() ![]() ![]() - (válasz Supiman 67. hozzászólására) |
| Áhh,dehogy volt, nem is érdekel az igazán. |
69. •cicaaa• (2008-11-28 19:13.52) ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
| www.ciiicush.gportal.hu :D wan rajta mich.is :D:D |
| Vélemények | Tomka90, 2023-07-12 17:29 | 128 hsz |
| Kérdések téma megnyitása | 0 hsz | |
| Michelle Rodriguez adatlap |
| Született: 1978. július 12. (48 évvel ezelőtt) |
| Utolsó filmjei: - Halálos iramban 10. (2023) - Dungeons and Dragons: Betyárbecsület (2023) - Válság (2021) - Halálos iramban 9. (2021) - Amy holnap meghal (2020) |
További információk |
