Filmek Főoldal TV műsor DVD / Blu-ray Filmek Színészek Rendezők Fórumok Képek Díjak Mozi
film
 
Bejelentkezés
E-mail:
Jelszó:
Megjegyezzelek?
Regisztráció
Elfelejtett jelszó

Regisztrálj és nyerj
DVD-t, vagy mozijegyet!

Keress

Részletes keresés

Mozibemutatók
2017-06-29
A szerencse háza
Elválaszthatatlanok
Gru 3.
Kisvárosi gyilkosok
Mérgezett egér
Nyomd, bébi, nyomd
Oltári baki

2017-06-22
Élesítve
Transformers: Az utolsó lovag

2017-06-15
Csajok hajnalig
Határidős esküvő
Out
Verdák 3.
Volt egyszer egy Venice

További mozibemutatók

DVD / Blu-ray premierek
Arany (DVD)
T2 Trainspotting (steelbook) (Blu-ray)
Az egészség ellenszere (DVD)
xXx: Újra akcióban (DVD)
Álmatlanság *2017* (DVD)

További DVD premierek
További Blu-ray premierek

Hamarosan a TV-ben
A legsötétebb óra
- Mozi+, 14:15
Gumball csodálatos világa
- Cartoon Network, 14:25
Feszültség
- Film+, 14:55
Ő az igazi
- Film Café, 14:55
Invictus - A legyőzhetetlen
- HBO2, 15:05

Teljes tévéműsor

Szülinaposok
Kris Kristofferson (81)
Meryl Streep (68)
Bruce Campbell (59)
Graham Greene (65)
Donald Adeosun Faison (43)

További szülinaposok

Legfrissebb fórumok
Box Office
Dolgok, amik nagyon idegesítenek
Transformers: Az utolsó lovag - Vélemények
Szárnyas fejvadász 2049 - Vélemények
Jellemző mondat, esetleg rövid párbeszéd - melyik filmben hangzott el?

További fórumok

Utoljára értékeltétek
Anomalisa aaaaa
John Hurt aaaaa

 

Oscar-díj 2009.

<<< 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 >>>

a legjobb film
JelölésA felolvasó (Donna Gigliotti, Redmond Morris, Anthony Minghella, Sydney Pollack)
JelölésBenjamin Button különös élete (Cean Chaffin, Kathleen Kennedy, Frank Marshall)
JelölésFrost/Nixon (Ron Howard, Eric Fellner, Brian Grazer)
NyertesGettó milliomos (Christian Colson)
JelölésMilk (Bruce Cohen, Dan Jinks)

a legjobb színész
JelölésA látogató (Richard Jenkins)
JelölésA pankrátor (Mickey Rourke)
JelölésBenjamin Button különös élete (Brad Pitt)
JelölésFrost/Nixon (Frank Langella)
NyertesMilk (Sean Penn)

a legjobb színésznő
JelölésA befagyott folyó (Melissa Leo)
NyertesA felolvasó (Kate Winslet)
JelölésElcserélt életek (Angelina Jolie)
JelölésKétely (Meryl Streep)
JelölésRachel esküvője (Anne Hathaway)

a legjobb férfi epizódszereplő
JelölésA szabadság útjai (Michael Shannon)
NyertesBatman - A Sötét Lovag (Heath Ledger)
JelölésKétely (Philip Seymour Hoffman)
JelölésMilk (Josh Brolin)
JelölésTrópusi vihar (Robert Downey jr.)

a legjobb női epizódszereplő
JelölésA pankrátor (Marisa Tomei)
JelölésBenjamin Button különös élete (Taraji P. Henson)
JelölésKétely (Amy Adams, Viola Davis)
NyertesVicky Cristina Barcelona (Penélope Cruz)

a legjobb rendező
JelölésA felolvasó (Stephen Daldry)
JelölésBenjamin Button különös élete (David Fincher)
JelölésFrost/Nixon (Ron Howard)
NyertesGettó milliomos (Danny Boyle)
JelölésMilk (Gus Van Sant)

a legjobb eredeti forgatókönyv
JelölésA befagyott folyó (Courtney Hunt)
JelölésErőszakik (Martin McDonagh)
JelölésHajrá boldogság! (Mike Leigh)
NyertesMilk (Dustin Lance Black)
JelölésWall-E (Andrew Stanton, Peter Docter, Jim Reardon)

a legjobb adaptált forgatókönyv
JelölésA felolvasó (David Hare)
JelölésBenjamin Button különös élete (Robin Swicord, Eric Roth)
JelölésFrost/Nixon (Peter Morgan)
NyertesGettó milliomos (Simon Beaufoy)
JelölésKétely (John Patrick Shanley)

a legjobb operatőr
JelölésA felolvasó (Roger Deakins, Chris Menges)
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Wally Pfister)
JelölésBenjamin Button különös élete (Claudio Miranda)
JelölésElcserélt életek (Tom Stern)
NyertesGettó milliomos (Anthony Dod Mantle)

a legjobb látványtervezés
JelölésA hercegnő (Michael Carlin, Rebecca Alleway)
JelölésA szabadság útjai (Kristi Zea, Debra Schutt)
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Peter Lando, Nathan Crowley)
NyertesBenjamin Button különös élete (Donald Graham Burt, Victor J. Zolfo)
JelölésElcserélt életek (James J. Murakami, Gary Fettis)

a legjobb eredeti filmzene
JelölésAz ellenállás városa (James Newton Howard)
JelölésBenjamin Button különös élete (Alexandre Desplat)
NyertesGettó milliomos (A. R. Rahman)
JelölésMilk (Danny Elfman)
JelölésWall-E (Thomas Newman)

a legjobb eredeti filmdal
NyertesGettó milliomos (Gulzar, A. R. Rahman) - "Jai Ho"
JelölésGettó milliomos (A. R. Rahman, Maya Arulpragasam) - "O Saya"
JelölésWall-E (Peter Gabriel, Thomas Newman) - "Down to Earth"

a legjobb jelmeztervezés
NyertesA hercegnő (Michael O'Connor)
JelölésA szabadság útjai (Albert Wolsky)
JelölésAusztrália (Catherine Martin)
JelölésBenjamin Button különös élete (Jacqueline West)
JelölésMilk (Danny Glicker)

a legjobb vágás
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Lee Smith)
JelölésBenjamin Button különös élete (Kirk Baxter, Angus Wall)
JelölésFrost/Nixon (Daniel P. Hanley, Mike Hill)
NyertesGettó milliomos (Chris Dickens)
JelölésMilk (Elliot Graham)

a legjobb hang
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Lora Hirschberg, Gary Rizzo, Ed Novick)
JelölésBenjamin Button különös élete (Mark Weingarten, David Parker, Michael Semanick, Ren Klyce)
NyertesGettó milliomos (Ian Tapp, Richard Pryke, Resul Pookutty)
JelölésWall-E (Ben Burtt, Tom Myers, Michael Semanick)
JelölésWanted (Chris Jenkins, Frank A. Montano, Petr Forejt)

a legjobb hangeffektus vágás
NyertesBatman - A Sötét Lovag (Richard King)
JelölésGettó milliomos (Tom Sayers)
JelölésVasember (Frank E. Eulner, Christopher Boyes)
JelölésWall-E (Ben Burtt, Matthew Wood)
JelölésWanted (Wylie Stateman)

a legjobb vizuális effektusok
JelölésBatman - A Sötét Lovag (Nick Davis, Paul J. Franklin, Chris Corbould, Timothy Webber)
NyertesBenjamin Button különös élete (Craig Barron, Eric Barba, Steve Preeg, Burt Dalton)
JelölésVasember (Daniel Sudick, Shane Mahan, John Nelson, Ben Snow)

a legjobb maszk
JelölésBatman - A Sötét Lovag (John Caglione jr., Conor O'Sullivan)
NyertesBenjamin Button különös élete (Greg Cannom)
JelölésHellboy 2. - Az aranyhadsereg (Mike Elizalde, Thomas Floutz)

a legjobb idegen nyelvű film
JelölésA Baader Meinhof csoport
JelölésAz osztály
JelölésLibanoni keringő
JelölésRevans
NyertesTávozások

a legjobb animációs film
JelölésKung Fu Panda (Mark Osborne, John Stevenson)
JelölésVolt (Byron Howard, Chris Williams)
NyertesWall-E (Andrew Stanton)

a legjobb animációs rövidfilm
JelölésPresto (Doug Sweetland)

a legjobb nem animációs rövidfilm
NyertesJátékország (Jochen Alexander Freydank)
JelölésNew Boy (Steph Green, Tamara Anghie)

a legjobb dokumentumfilm
NyertesEmber a magasban (James Marsh, Simon Chin)
 



Filmkatalógus alsó
Copyright © 2005-2017, www.FilmKatalogus.hu | Jogi nyilatkozat | Impresszum | Médiaajánlat | DVD üzletszabályzat, kapcsolat | Sitemap | E-mail: info@filmkatalogus.hu

Ez a weboldal cookie-kat használ, melyekre szükség van az oldal megfelelő működéséhez.
Az oldal meglátogatásával elfogadod a cookie-k használatát és a felhasználási feltételeket. (További információk)