F mint foci - Avagy vélemények a bajnokságokról

2010-06-25 13:15.19
sztem meg

xD

2010-06-25 13:12.35
de most, del, őszintén... te mit csináltál volna a helyében ha te is abban a helyzetben volna? mert én ugyanazt :)

2010-06-25 13:11.22
az olaszok mindig is nagy színészek voltak... :) (láthattuk 2006-ban is :)) egyébként az olaszok ne csak erre a meccsre fogják azt, hogy kiestek, Új-Zéland ellen 1-1, ráadásul csak 11-esből tudtak egyenlíteni.... szánalmas azt kell, hogy mondjam :D

2010-06-25 13:08.58
én sztem német továbbjutás lesz :D (bár ha tudnak úgy játszani mint a szlovénok ellen néha akkor...:))

2010-06-25 13:04.50
hát igen veretlenek :) (de azért nem volt könnyű továbbjutni :)) egyébként én a németeket látom esélyesebbnek :) (vmelyik favorizált csapatom kiesik :()

2010-06-25 13:02.30
ez van... a fociban nincs ha :P amíg hús-vér emberek vezetik a meccseket lesznek ilyen hibák... (egyébként az usa meg nem adott góljánál nem volt ekkora felháborodás xD)

2010-06-25 13:00.45

nesze he :D

2010-06-25 13:00.04
"Pirosat kellett volna adni a parasztnak."

hát szerintem az olaszok voltak parasztok, hiszen az 1. félidő végén is amikor hátul volt a labda és már a védőé volt direkt felrúgta az olasz, meg a 2. félidőben is volt pár ilyen, szóval még inkább unszimpatikus lett nekem az olasz csapat :P (amúgy te mit tettél volna a kapus helyében? :))

2010-06-25 12:56.51
hát többet tettek érte mint az olaszok, akiknek csak 2-0 után jutott eszükbe hogy ja most kiesésre állunk, csinálni kéne vmit, nem? nah de annak örülök h a 2 legjobban rühellt csapat (franciao, olaszo) kiesett :) szlovákiának grat, de mostmár remélem ők is kiesnek xD

2010-06-24 18:09.11
okés :D már várom :) (talán visszavesz cartman mostmár :D)

2010-06-24 18:02.54
"nagyonnagyon örülök most"

énis :D kiesett olaszország és franciaország utolsó helyen! :)

nah cartman most linkelgetheted az olaszos videókat :D

2010-06-24 17:57.08
vége :D kiesett olaszország :D cartmennek megmondtam a VB előtt is h az olaszok nem nyernek idén :) (a vb talán eddigi legizgalmasabb 2 félideje volt :D)

2010-06-24 17:51.06
3-2 xD hát ez nemigaz :D még mindig továbbmehet olaszország :D

2010-06-24 17:47.17
"Mucha és Marchetti búnyoznak közbe a hálóba, de csak diszkréten" :D 3-1!!! itt a vége! :D byebye italy! :)

2010-06-24 17:43.03
milyen lenne olaszország a 91. percben egyenlítene (örülnének megminden), új zéland pedig a 93. percben megnyerné a másik meccset :D

2010-06-24 16:58.35
ha nyerne 2-0-ra új zéland és szlovákia is akkor új-zéland szlovákia menne tovább xD amúgy a szlovká 2-0-ra még van esély, a másikra nem nagyon :) (go szlovákia most az 1x xD)

2010-06-24 16:50.59
durva lenne ha új-zéland, szlovákia menne tovább :D

2010-06-24 16:42.19
és bár most vezetnek a szlovákok azért szerintem nem fognak nyerni vagy döntetlen vagy vereség...