Ahhoz, hogy hozzá tudj szólni a fórumokhoz, be kell jelentkezned, vagy regisztrálnod itt!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... végére
3961. Csabaga (2024-03-18 12:52.29)
Pont a fordítottja történt, mint a kosárban.

Vert helyzetből fordítottunk!
10 perc volt hátra, két ( három) gól hátrány, megsérült játékosok és mégis.

Ez a csapat bebizonyította, érdemes nekik drukkolni, míg a kosarasok...

Női kosárban a 84-ben járhattunk volna utoljára Olimpián, nem igazán vagyunk odavalóak.

Hamarosan jön a női kézi selejtező, drukkolok majd ott is!

3960. Dobsony (2024-03-17 23:34.30)
Ott leszünk Párizsban!!! :)
Ez amit a srácok leraktak valami brutál lélekemelő volt.

3959. Bordal (2024-03-17 22:58.09)
Szép volt fúk!
Gratula!

3958. Dobsony (2024-03-17 17:04.55)
A tegnapi nap és a mai X után(Fradi-Csút) kellene egy nagy sikerélmény, valahogy meg kellene verni Portugàliát. Lékai-Mikler-Ancsin-Szita kezdő tengelyt el kell felejteni, legyenek ők a cserék, a vak is látja velük nem igazi a játék.
Máté a Fradiban alibizik már több mint 1 éve, Mikler visszavonult, de a VB jól sikerült, ezért visszatért ????, Ancsin kurva jó volt a VB-n aztán megsérült azóta keresi önmagát. Ritka rossz, mint ahogy Szita is, akinek a VB-n sem ment igazán. Bodó a VB-n is jó volt, itt is mikor pályára lépett.
Szóval azt mondom, Bartucz - Imre-Ilics-Fazekas-Bánhidi-Bodó-Bóka kezdővel kellene felállni.

3957. Bordal (2024-03-16 17:54.40)
Apró nüanszoktól eltekintve mindvégig futottunk az eredmény után.
Szomorú vagyok. :(

3956. Dobsony (2024-03-16 17:43.16)   - (válasz Entersp 3955. hozzászólására)
Néztem.
Bölk és Katrin sajnos betli és most Simon Petra sem tudott hozzátenni.
Cvijics egyet dobott, de nem játszott rosszul. Ha lett volna még egy Lekicünk simán nyerünk.

3955. Entersp (2024-03-16 17:35.13)
Nézte valaki?
Látom, hogy Katrin és Cvijics csak egyet dobtak. Jó meccs lehetett...

3954. Dobsony (2024-03-13 16:02.32)
Elküldték az ETO vezető és másodedzőjét a sokadik hazai betli után.
Igazán maradhattak volna még, bár szerintem a mostani Győrbe jöhet bárki, ugyan akkora esélyük lenne a Vipers elleni Final Fourba jutásról döntő oda-visszavágós mérkőzésen.

3953. Dobsony (2024-03-13 15:56.50)   - (válasz Csabaga 3952. hozzászólására)
Pont elég. A DOM-on és a BS-en kívül nincs is nagyobb. Nem beszélve, hogy Tatabánya teljesen jó helyen van, Pestről 1 óra, Győrből, Veszprémből ugyanannyi. Egyedül a szegedieknek van messze, de nekik minden messze van, csak a saját Arénájuk nem.

3952. Csabaga (2024-03-13 15:49.26)
Hamarosan kezdődik a férfi csapatunk számára az olimpiai selejtező.

Ha minden igaz, Tunéziát vernünk kell és a norvég-portugál csapatok közül még valakit.

Ezek a találkozók is valami miatt Tatabányán lesznek...
Pedig az ottani csarnok befogadóképessége mindössze 6 ezer néző.

3951. Dobsony (2024-03-12 13:41.20)   - (válasz Csabaga 3949. hozzászólására)
Ez nem csoda, erre készültek, mármint nem elengedni a Győrt sok góllal és a végén mikor az ETO (most már sorozatban) szétesik a meccs vége felé, akkor megnyerni a mérkőzést.
Ajánlom neked a Fradi vezetőedzőjének mínusz 3-nál, Janurik hetesvédése utáni időkérésnél elhangzott szavai, mondatai.

[link]

3950. Entersp (2024-03-12 13:40.28)   - (válasz Csabaga 3949. hozzászólására)
Igen, egy jó Bakony Vegyész hogy hiányzik.🤔
Bárcsak lenne alkalmam belökni téged a zuhanyzójukba...😁

3949. Csabaga (2024-03-12 12:50.55)   - (válasz Bordal 3948. hozzászólására)
Az eredmény ismeretében újranézve, kicsit csoda, hogy ezt a mérkőzést végül megnyertük.
Sokáig az ellenfél irányított, majd az utolsó negyedórára valahogy eltűntek, szinte gólt sem dobtak...
Bíró Blankát emelném ki, a jó védései és a jó indításai miatt.

Kicsit szomorú nézegetni a korábbi győztesek nevét.
Hol van már a Szpari, vagy a gyerekkorom legjobb vidéki csapata, a Bakony Vegyész...

3948. Bordal (2024-03-11 13:28.45)   - (válasz Csabaga 3947. hozzászólására)
Azért ennyire nem! Nem zártam el.
Nem is dobtam ki az ablakon csak felálltam. De az egyik fülem ott volt még akkor is! Aztán visszaültem. És izzadt tenyeremet a nadrágomba törülgettem. :)

3947. Csabaga (2024-03-11 12:40.33)   - (válasz Bordal 3942. hozzászólására)
Elég nehéz volt 1-6-nál nem elzárni a tévét és kidobni az ablakon!

Tanulni kell belőle, nem szabad így kezdeni...

3946. Dobsony (2024-03-11 09:26.48)
A kézilabda berkekben járatosak azt mondják, semmit nem jelent ha egy csapat 4-5 gólos előnybe kerül 10 perc utàn. Azért nekem nagyon nem esett jól, mikor 6-2 volt a Győrnek.
Utána viszont egyszer sem vezetettek 3-nál többel. A második félidő pedig pont olyan forgatókönyv szerint zajlott mint a tavalyi kupadöntő.
Bölk is pont akkor ébredt fel amikor a legnagyobb szükség bolt rá.
Csodálatos győzelem egy remek szurkolótábor előtt.
Tavaly ott voltam, az május legelején volt, az idei meg most.
Nem igazán értem miért, de a lényeg a győzelem.
Szép volt csajok!

3945. Bordal (2024-03-11 08:53.51)   - (válasz Entersp 3943. hozzászólására)
Ez az év nem a győriekről szól. Kupagyőzelem oda. A bajnokság is, bár ezt már csak a Fradi veszíthetné el, a Győr meg nem nyerheti.

3944. Entersp (2024-03-11 08:12.35)   - (válasz Entersp 3943. hozzászólására)
Még valami: Angela teljesítménye kissé hervasztó mostanában, rá sem ismerni.
Sejtem, mi lehet a probléma, igyexem bejutni a zuhanyzóba...

3943. Entersp (2024-03-11 08:10.48)
Gyökér újpestesek!
Még kézilabda csapatotok sincs. Mondjuk, futballban sem jobb a helyzet.
Én nem gondoltam volna a kezdés után, hogy a vége ilyen szép lesz. Óriási bravúr, még a BL-ben összefuthatunk a Győrrel, vicces lenne még egyszer megfújatni őket.

3942. Bordal (2024-03-10 19:39.54)
És eljött az igazság pillanata!
Lányok! Amit a második félidőben produkáltatok arra csak egy szó van: Lenyűgöző!

3941. Bordal (2024-03-09 19:42.01)
Na akkor holnap jön az igazság pillanata. Letaszítjuk az ETO-t erről a trónról is. Helyesebben mondva felülni se engedjük. Aztán majd jön a bajnoki cím besöprése is.

3940. Dobsony (2024-02-23 08:48.29)
Végre Bölk úgy játszott ahogy régen megszoktuk tőle. Nem a mostani formáját hozta, hál Istennek.

3939. Bordal (2024-02-22 20:17.25)   - (válasz Entersp 3938. hozzászólására)
Annyi két percet, mint amennyit Óvár kapott enyhén szólva túlzás. Szerencsére inkább hátrányuk származott belőle.

3938. Entersp (2024-02-22 19:31.27)
Aki nem hallotta Emily tündéri nyilatkozatát a meccs után, az még nem hallott semmit.
Remélem, az ellenfél szépen viseli a vereséget, ha mégsem, csak nézzenek rá a mérkőzés adataira. Nem mondom, hogy nekik nem lehetett néha furcsa a játékvezetés, de a sima hazait bőven megkapták.
SZÉP VOLT LÁNYOK!!!🤸💥✅

3937. Bordal (2024-02-22 19:10.58)
Lehetséges tán, hogy megvan a bajnoki cím? Ezt már csak mi veszíthetjük el!
Szép volt lányok!

3936. Cicus222 (2024-02-22 18:19.16)   - (válasz Entersp 3935. hozzászólására)
Óváron?

3935. Entersp (2024-02-22 18:13.15)
Eddig oké. Csak sok a kiállítás. Remélem, a második félidőben a bírók hagynak minket védekezni.
Emily óriási.
Harminc percre vagyunk a bajnoki címtől.

3934. Csabaga (2024-02-19 12:51.44)   - (válasz Bordal 3933. hozzászólására)
Tegnap is megvolt az esély a döntetlenre, csak védett a kapus.
Ennél tovább aligha jutunk...

3933. Bordal (2024-02-19 09:48.42)
Nem tudom ki lehet az a sötét ló (új edző), aki a Final Fourba tudná repíteni ezt a csapatot. De legyen úgy, jöjjön a Te igazságod!
Sztem a bajnokságot megnyerjük, pláne ha hozzuk a most következő megmérettetést a Moson ellenében. Akkor már akár ki is kaphatunk Győrben. Mindketten tudjuk, mert láttuk min múlott a Brest elleni döntetlen. Ha még két percig tart a meccs simán győzünk. Mindig későn ébredünk. Ezen kéne valahogyan változtatni!
Győr egyébként leszálló ágban van, koránt sem a legyőzhetetlenség mítoszában.

3932. Dobsony (2024-02-18 21:33.58)
Csak becsúsztunk a legjobb 16 közé, bár roppant nehéz lesz a továbblépés, azért nem lehetetlen.
Brest gyengébb mint a másik francia csapat akit tavaly csúnyán megfricskáztunk és tegnap is csak egy góllal kaptunk tőlük ki idegenben.
A Loki szinte esélytelen a Vipers ellen és az ETO sem élete formáját futja.
Örülnék, ha újra bejutnánk a Final Fourba, sok esély nincs rá, de most a legfontosabb hogy behúzzuk a bajnokságot és a következő szezonban az új érkezőkkel megerősödve, új edzővel(azt rebesgetik) viszont kötelező 4 közé jutni.